بازدید: 3593 بازدید

نرم افزار SearchConfig Tool Tiandy

برای جستجوی تمام دستگاه های  برند تیاندی در یک LAN پشتیبانی می کند و مدل ، آدرس IP ، شماره پورت ، شماره سریال دستگاه ، سابنت ماسک شبکه ، آدرس MAC ، نسخه نرم افزاری ، نسخه نرم افزاری دستگاه نشان می دهد. همچنین برای تغییر IP ، Mask IP و بازگردانی به تنظیمات پیش فرض را پشتیبانی می کند.‏

معرفی برنامه SearchConfig Tool Tiandy

ابزار SearchConfig Tool Tiandy  (جستجو دستگاه فعال پروتکل ) دستگاه های برند تیاندی (DVR ، NVR ، دوربین IP) را در شبکه محلی تشخیص داده و فعال سازی دستگاه و تنظیمات اصلی شبکه یک یا چند دستگاه را به طور همزمان تسهیل می کند.

ویژگی های نرم افزار SearchConfig Tool Tiandy

 1. SearchConfig Tool Tiandy  یک ابزار نرم افزاری اساسی برای یافتن دستگاه های برند تیاندی در شبکه شما است.
 2. SearchConfig Tool Tiandy شبکه شما را اسکن می‌کند و دستگاه‌ها را با آدرس MAC جستجو می‌کند – همه تولیدکنندگان یک قرارداد آدرس MAC دارند که می‌توانند آن را به عنوان متعلق به خودشان تشخیص دهند.
 3. جدولی را تولید می کند که آن دستگاه ها را نشان می دهد.
 4. یک دستگاه در هر ردیف در آن جدول.
 5. اگر کادر سمت چپ ردیف را برای هر دستگاهی علامت بزنید، در سمت راست تنظیمات مربوط به آن دستگاه پر می‌شود – می‌توانید آنها را در آنجا ویرایش کنید.
 6. این به شما این امکان را می دهد که در آن ردیف اطلاعات زیادی در مورد دستگاه مشاهده کنید، مانند شماره سریال کامل، نسخه فعلی سیستم عامل، آدرس های IP و غیره.
 7. به‌طور پیش‌فرض برند تیاندی در یک نمای پاپ‌آپ کوچک باز می‌شود – برای مشاهده تمام اطلاعات بدون پیمایش جانبی، باید آن را به اندازه تمام صفحه بزرگ کنید.
 8. این به شما امکان می دهد برای دستگاه های
 9. Tiandy 
 10. خود رمز عبور را فعال و تنظیم کنید.
 11. این به شما امکان می دهد آدرس IP روتر خود را وارد کنید تا دستگاه شما بتواند به شبکه بپیوندد.

منبع:

ادامه مطلب

دانلود دانلود نرم افزار SearchConfig Tool Tiandy