بازدید: 3888 بازدید
Device Manage

نرم افزار Device Manage

برای جستجوی تمام دستگاه های آنلاین در یک LAN پشتیبانی می کند و مدل ، آدرس IP ، شماره پورت ، شماره سریال دستگاه ، سابنت ماسک شبکه ، آدرس MAC ، نسخه نرم افزاری ، نسخه نرم افزاری دستگاه نشان می دهد. همچنین برای تغییر IP ، Mask IP و بازگردانی به تنظیمات پیش فرض را پشتیبانی می کند.‏

معرفی برنامه Device Manage

ابزار Device Manage(جستجو دستگاه فعال پروتکل ) دستگاه های  XM (DVR ، NVR ، دوربین IP) را در شبکه محلی تشخیص داده و فعال سازی دستگاه و تنظیمات اصلی شبکه یک یا چند دستگاه را به طور همزمان تسهیل می کند.

ویژگی های نرم افزار Device Manage

  1. Device Manage یک ابزار نرم افزاری اساسی برای یافتن دستگاه های XMEye در شبکه شما است.
  2. Device Manage شبکه شما را اسکن می‌کند و دستگاه‌ها را با آدرس MAC جستجو می‌کند – همه تولیدکنندگان یک قرارداد آدرس MAC دارند که می‌توانند آن را به عنوان متعلق به خودشان تشخیص دهند.
  3. جدولی را تولید می کند که آن دستگاه ها را نشان می دهد.
  4. یک دستگاه در هر ردیف در آن جدول.
  5. اگر کادر سمت چپ ردیف را برای هر دستگاهی علامت بزنید، در سمت راست تنظیمات مربوط به آن دستگاه پر می‌شود – می‌توانید آنها را در آنجا ویرایش کنید.
  6. این به شما این امکان را می دهد که در آن ردیف اطلاعات زیادی در مورد دستگاه مشاهده کنید، مانند شماره سریال کامل، نسخه فعلی سیستم عامل، آدرس های IP و غیره.
  7. به‌طور پیش‌فرض SADP در یک نمای پاپ‌آپ کوچک باز می‌شود – برای مشاهده تمام اطلاعات بدون پیمایش جانبی، باید آن را به اندازه تمام صفحه بزرگ کنید.
  8. این به شما امکان می دهد برای دستگاه های XMEye خود رمز عبور را فعال و تنظیم کنید.
  9. این به شما امکان می دهد آدرس IP روتر خود را وارد کنید تا دستگاه شما بتواند به شبکه بپیوندد.

منبع:

ادامه مطلب

دانلود دانلود نرم افزار Device Manage