ریست پسورد دستگاه xmeye

آشنایی با کمپانی xm

شرکت xiongmaitech یکی از معروف ترین شرکت های تولید کننده دستگاه و دوربین های ارزان قیمت است، این محصول حاوی نرم افزار ها و آموزش ریست پسورد دستگاه xmeye است. این دستگاه ها هم به عنوان دستگاه نونیم در بازار ایران معروف هستند.

شرکت XM

3 روش برای ریست پسورد xmeye وجود دارد

همانطور که میدانید فراموشی رمز عبور یک امر طبیعی است و شرکت های سازنده همیشه یک راه را برای بازیابی رمز در نظر می گیرند، برای آشنایی با روش های ریست پسورد به این مقاله مراجعه کنید.

شرکت XM برای بازیابی رمز عبور خود، نرم افزار تولید رمز یکبار مصرف دارد اما این شرکت برای افزایش ایمنی و راحتی کاربر نرم افزار ها رو روش های ریست را تغییر داده است.

در حال حاضر با سه نسل از بروزرسانی های ارائه شده از شرکت سه نرم افزار و روش ریست وجود دارد که در ادامه با زمان استفاده و نوع نرم افزار ها آشنا خواهید شد.

آموزش ریست پسورد دستگاه Xmeye روش تاریخ

رم افزار reset password dvr در این روش شما می توانید با خرید نرم افزار تولید رمز بر اساس تاریخ هر زمانی که مشتری شما رمز را فراموش کرد، رمز جدیدی برای او توسط این نرم افزار تولید کنید و رمز را ریکاوری کنید.

نکته حایز اهمیت در خرید این نرم افزار ریست پسورد باید به منوی دستگاه و آپدیت آن توجه کرد همانطور که در ویدیو آموزشی توضیح داده شده است.

توجه کنید می بایست در پنجره لاگین دستگاه علامت سوال یا فراموشی رمز عبور وجود نداشته باشد.

پنجره لاگین XM

در این حالت شما باید تاریخ فعلی دستگاه خود را در نرم افزار ریست پسورد وارد کنید و با زدن کلید generate رمز ویژه ای برای همان روز دریافت کنید، این رمز برای تمام دستگاه های مشابه این دستگاه که علامت سوال ندارن و تاریخ آن با تاریخ این دستگاه یکی باشد کاربرد دارد.

نکته : در صورتی که تاریخ دستگاه عوض شود این رمز دیگر کاربردی ندارد .

نرم افزار ریست دستگاه XM با تاریخ

این محصول در سه حالت زیر موجود است:

  1. فایل اکسل رمز که شامل ۳۶۵ رمز سال جاری میلادی است.
  2. حالت دوم تهیه نرم افزار ساده ریست می باشد که تنها رمز تاریخ وارد شده را به شما می دهد.
  3. در حالت سوم نرم افزار با قابلیت تولید رمز برای بازه زمانی دلخواه است.

برای آشنایی با محیط نرم افزار و روش ریست ویدیو زیر را مشاهده کنید.

ریست پسورد دستگاه xmeye روش Key

در این روش شما می توانید با خرید نرم افزرار تولید رمز بر اساس Key هر زمانی که مشتری شما رمز را فراموش کرد رمز جدیدی برای او توسط این نرم افزار تولید کنید و رمز را ریکاوری کنید، نکته حایز اهمیت در خرید این نرم افزار ریست پسورد باید به منوی دستگاه و آپدیت آن توجه کرد همانطور که در ویدیو آموزشی توضیح داده شده است.

توجه کنید می بایست در پنجره لاگین دستگاه علامت سوال یا فراموشی رمز عبور وجود داشته باشد.

پس از کلیک بروی علامت سوال  یا گزینه ی : ” رمز عبور خود را فراموش کرده ام “ و یا علامت سوال ، پنجره سوال های امنیتی نمایش داده می شود و شما یک عدد ۸ رقمی را مشاهده میکنید. در این پنجره را در نرم افزار وارد کنید تا رمز ویژه ۶ رقمی دریافت کنید.

این رمز برخلاف روش ریست با تاریخ که فقط برای این دستگاه و برای همان تاریخ ساخته خواهد شد و در صورت تغییر تاریخ key نیز تغییر خواهد کرد.

البته اگر آپدیت دستگاه بالاتر از سال ۲۰۱۹ باشد در این پنجره شما key را مشاهده نخواهید کرد و می بایست از روش سوم ریست پسورد دستگاه های xm استفاده کنید و در صورتی که علامت سوال و فراموشی رمز عبور نداشت از روش اول ریست پسورد دستگاه های xm استفاده کنید .

برای آشنایی با محیط نرم افزار و روش ریست Key ویدیو زیر را مشاهده کنید

ریست پسورد دستگاه Xm روش QR

در این روش شما می توانید با خرید نرم افزرار تولید رمز بر اساس QR هر زمانی که مشتری شما رمز را فراموش کرد رمز جدیدی برای او توسط این نرم افزار تولید کنید و رمز را ریکاوری کنید.

نکته حایز اهمیت در خرید این نرم افزار ریست پسورد باید به منوی دستگاه و آپدیت آن توجه کرد همانطور که در ویدیو آموزشی توضیح داده شده است ، توجه کنید می بایست در پنجره لاگین دستگاه علامت سوال یا فراموشی رمز عبور وجود داشته باشد.

پس از کلیک بروی علامت سوال یا گزینه ی :” رمز عبور خود را فراموش کرده ام ” پنجره سوال های امنیتی نمایش داده می شود . در این حالت شما عدد ۸ رقمی مشاهده نمی کنید و به جای آن گزینه فراموشی پاسخ را می بینید که با کلیک بروی آن میتوانید QR را ببینید .

همانطور که در تصویر بالا دیدید عدد ۸ رقمی وجود نداشت و QR به شما نشان خواهد داد که نیاز به کد تایید برای ریست دارد .شما با اسکن کردن این بار کد توسط نرم افزار ریست پسورد یک رمز ۶ رقمی دریافت خواهید کرد که به وسیله آن میتوانید رمز فراموش شده دستگاه خود را حذف کنید . این کیوآر نیز همانند KEY با تغییر تاریخ عوض خواهد شد .

کارشناسان ما همیشه آنلاین هستند

همین الان تماس بگیر و با کارشناس ما صحبت کن

09383762303

ریست پسورد آنلاین DVR

ادامه مطلب

نوع-محصول

نرم افزار Key, نرم افزار و آموزش QR, نرم افزار ویندوزی Date, ریست پسورد آنلاین, نرم افزار Key + نرم افزار تاریخ

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ریست پسورد دستگاه xmeye”

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.